Tel. +48 795 032 209 | kontakt@vrbialystok.com.pl

NASZ SPRZĘT

HTC VIVE Pro

Gogle VIVE Pro to najlepszy i najbardziej dopracowany zestaw wirtualnej rzeczywistości stworzony przez firmę HTC. Zaprojektowany, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Bez względu na to czy wchodzisz do wirtualnej rzeczywistości w swoim biurze, zatłoczonym pomieszczeniu czy w przestronnym salonie w Twoim domu - VIVE Pro spełni Twoje oczekiwania, a nawet je przekroczy.

Dostrzeż każdy szczegół

Zobacz różnicę dzięki VIVE Pro. Zaprojektowane od nowa panele wyświetlające AMOLED olśnią Twoje oczy i urzeczywistnią nawet najbardziej szalone wytwory Twojej wyobraźni.

Bezkompromisowe, bogate kolory oraz szczegółowy obraz sprawiają, że to czego doświadczysz będzie tak realistyczne jak to tylko możliwe.

Wkrocz do świata Rift

Rift to całkowicie wyjątkowe doświadczenie. Niezależnie od tego, czy wkraczasz do świata swojej ulubionej gry, oglądasz wciągający film VR, przemieszczasz się do lokalizacji na drugim końcu świata, czy po prostu spędzasz czas ze znajomymi w wirtualnej rzeczywistości, doznania będą niezwykle realne.

Wkrocz z łatwością do wirtualnej rzeczywistości bez podłączania komputera czy kabli. Oculus Go to autonomiczne gogle VR stworzone z myślą o Tobie. Urządzenie zostało wykonane z oddychających materiałów i jest wyposażone w regulowane paski oraz nasze najlepsze soczewki.

Profesjonalny symulator wyścigów w technologii wirtualnej rzeczywistości. Zestaw cieszący się niesłabnącą popularnością. Niesamowite wrażenia płynące z korzystania z symulatora – wysokiej jakości komponenty oraz optymalne rozwiązania składają się na zadowolenie wszystkich, którzy miłują się w grach wyścigowych. Adrenalina oraz szybkość to mieszanka wybuchowa, która zawsze skutkuje dużą imersją.

Śledź StudioVR w social mediach!

Bądź na bieżąco, zobacz i zostań by nic Cię nie ominęło.

Studio VR Białystok

15-224 Białystok,
ul. Sienkiewicza 55A,
Tel: +48 795 032 209,
Czynne:
Pon-Piąt: 17:00 - 22:00,
Sob-Niedz: 14:00 - 22:00
StudioVR Białystok © 2019. All rights reserved.
sprzt